Nowa stona przedszkola
Strona Główna * Artykuły * Download * Forum * Linki * Kategorie Newsów * Galeria Niedziela, 19 Kwiecień, 2015
Nasze przedszkole
O nas
Nasza Historia
Nasze logo i nasz hymn
Nadanie imienia
Nasz patron- Maria Konopnicka
Kontakt z nami
Ważne
Statut Przedszkola
Aneks nr 1
Aneks nr 2
Podstawa programowa
Programy
Podstawa programowa- I klasa
Personel
Kadra przedszkola
Sprawy organizacyjne
Płatności za przedszkole
Inne płatności 2014/2015
Organizacja
Ramowy rozkład dnia
Kalendarz imprez 2014-2015
Zajęcia dodatkowe
Dyżur wakacyjny
Jadłospis

Rekrutacja do przedszkola
Zarządzenie w sprawie rekrutacji
Regulamin rekrutacji
Harmonogram rekrutacji
Wniosek

Nasze grupy
I Krasnale
II Pszczółki
III Biedronki
IV Papugi
V Zielone Żabki
VI Sowy
VII Motyle
VIII Grupa przedszkolna
Rodzice partnerami
Warsztaty kulinarne
Zdrowo i kolorowo
Rodzice czytają dzieciom
Rodzice aktorami
Dla rodziców
Moje dziecko idzie do przedszkola
Zajęcia adaptacyjne
O karaniu i nagradzaniu
Dzieci w sieci
Wszy- poznać i pokonać
Dla dzieci
Strony dla dzieci
Ostatnie Artykuły
Szkolenie: „Uc...
Ćwiczenia oddechowe
Najczęstsze wady wym...
Co robić, kiedy dzie...
Zajęcia adaptacyjne
Księga gości


Zobacz księgę
Dopisz do księgi
Witamy
Witamy na stronie naszego przedszkola.
Zapraszamy
Dziękujemy wszystkim, na których zawsze możemy liczyć.


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka ( cookies) dowiedz się więcej ...
1% dla mojej szkoły

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2014!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

XI Przegląd Poezji Dziecięcej
W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu odbył się XI Przegląd Poezji Dziecięcej pod hasłem: "Poezja Marii Konopnickiej". Organizatorem było nasze przedszkole, które w tym roku obchodzi jubileusz 65- lecia powstania. Stąd też wszystkie działania jakie podejmujemy nawiązują do twórczości naszej wybitnej patronki. Przegląd przygotowały i prowadziły, panie: Marzena Jabłońska oraz Małgosia Buczkowska. Przegląd zaszczyciła swoją obecnością Pani Dominika Piotrowska członek Komisji Oświaty Rady Miasta Golubia-Dobrzynia.
W przeglądzie oprócz dzieci z naszego przedszkola wzięły udział również dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli oraz oddziałów "0" Szkół Podstawowych z : Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego, Miliszew i Ostrowitego Golubskiego. Dzieci niezwykle pięknie recytowały wiersze Marii Konopnickiej. Poziom tegorocznych prezentacji był bardzo wysoki. Dla wszystkich małych artystów czekały nagrody w postaci dyplomów oraz książek. Całość prezentacji oceniało szanowne Jury w składzie: Istruktor powiatowy - starszy kustosz Ewa Kaźmierkiewicz z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, animator kultury Pani Sylwia Dombrowska z Domu Kultury oraz Anna Filipiak nauczycielka z Gminnego Przedszkola w Ostrowitem. Po burzliwych obradach Jury przyznało nie trzy, a aż cztery wyróżnienia: Natalce Fydryszewskiej oraz Marcelowi Poczwardowskiemu z naszego przedszkola, Nikodemowi Romanowskiemu z Niepublicznego Przedszkola „Bim-Bam-Bino” z Miliszew oraz Martynie Sobocińskiej z Przedszkola Publicznego z Kowalewa Pomorskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym artystom za tak piękne recytacje wierszy. Opiekunom, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci oraz przybycie. Na kolejny przegląd zapraszamy już za rok.
Dodane przez Danka N dnia kwiecień 17 2015 13:56:09 0 Komentarzy ˇ 2 Czytań Drukuj
Dzieci z grupy "Pszczółki" własnoręcznie wykonują wiosenne kanapki.
W dniu 15 kwietnia 2015 r. dzieci z grupy "Pszczółki" w ramach poznawania różnych zawodów, zapoznały się z pracą kucharki, kucharza. Na początek postanowiły własnoręcznie wykonać wiosenne kanapki. Dzieci przyniosły do przedszkola potrzebne produkty. Po starannym umyciu rączek i przygotowaniu stanowisk pracy wszyscy razem pod nadzorem Pani wychowawczyni Małgosi Buczkowskiej zabrali się do pracy. Zadanie wykonały doskonale, kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe ale i pięknie ozdobione. Wspólne zajęcia kulinarne sprawiły dzieciom wiele satysfakcji.

Dodane przez Danka N dnia kwiecień 15 2015 14:19:50 0 Komentarzy ˇ 2 Czytań Drukuj
Ziórka odzieży i zabawek dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Toruniu
Ważne
Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

Kolejny raz podjęliśmy się szczytnego zadania - zbiórki odzieży i zabawek
dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Toruniu.
Jeśli posiadacie w domu ubrania, które mogłyby być jeszcze użytkowane
bądź zabawki, którymi się już nie bawią wasze dzieci, a które sprawiłyby radość innym – podzielcie się nimi z podopiecznymi z Domu Małego Dziecka.
W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!!!

Odzież i zabawki można przynosić do sekretariatu Przedszkola do 29 maja 2015 r.
Dodane przez Danka N dnia kwiecień 15 2015 10:59:09 0 Komentarzy ˇ 2 Czytań Drukuj
Dzieci z grupy „Zielone Żabki” ponownie w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
W ramach cyklu spotkań pod hasłem "Witaj szkoło" dzieci z grupy "Zielone Żabki" wraz z Panią wychowawczynią w dniu 14 kwietnia 2015 r. odwiedziły ponownie szkołę, do której będą uczęszczać od września. Przedszkolacy na zaproszenie Pani Ewy Prusińskiej uczestniczyły w lekcji, której głównym tematem były przysłowia o miesiącach. Wspólnie ze starszymi kolegami z klasy I g wykonywały prace plastyczne, które można zobaczyć w szatni przedszkolnej. Dzięki takim wizytom, oraz wspólnym zajęciom ze starszymi kolegami dzieciom będzie łatwiej przekroczyć próg szkoły po wakacjach. Bardzo dziękujemy Pani Ewie za zaproszenie i miłe przyjęcie.


Dodane przez Danka N dnia kwiecień 14 2015 13:52:40 0 Komentarzy ˇ 4 Czytań Drukuj
Aktorzy z Agencji Widowisk Artystycznych - Nestor - odwiedzają Przedszkole.
Co nowego?
Informacja
W dniu 13 kwietnia 2015 r. od godz. 9.30 gościem naszego Przedszkola będą aktorzy z Agencji Widowisk Artystycznych - Nestor z Dąbrowy Górniczej, którzy przedstawią nam spektakl
"Legendy o rycerzach".


Niestety z przyczyn niezależnych spektakl nie mógł się odbyć dzisiaj. Widowisko zostanie zaprezentowane w majowym terminie. O szczegółach poinformujemy wkrótce.
Dyrektor Przedszkola
Dodane przez Danka N dnia kwiecień 09 2015 10:45:52 0 Komentarzy ˇ 7 Czytań Drukuj
Wielkanocny Zajączek
Dzieci w minionych dniach poznawały zwyczaje i tradycje Wielkanocne. Pani Bożenka na katechezie przybliżała starszakom istotę świąt. Wszystkie na zajęciach, od maluchów po starszaki, m.in. rozmawiały o tym ,że malujemy jajka, wiedzą po co przygotowuje się koszyczki ze smakołykami i co do niego się wkłada. Wykonywały różne świąteczne ozdoby i ilustracje.
Jednak chyba żaden przedszkolak nie spodziewał się tego, że do przedszkola przybędzie Wielkanocny Zajączek. Ten nie tylko odwiedził nasze przedszkole, ale oczywiście zostawił dzieciom niespodzianki.
Choć to świecka tradycja, miło było patrzeć na uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieci. Dziękujemy rodzicom ,że zadbali o "zaproszenie" zająca.
Dodane przez GosiaM dnia kwiecień 02 2015 17:14:03 0 Komentarzy ˇ 9 Czytań Drukuj
II Rejonowy Konkurs Recytatorski nt. „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej” w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim
27 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbył się II Rejonowy Konkurs Recytatorski nt. "Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej". Nasze przedszkole godnie reprezentowały: Lena Dombrowska z grupy "Sowy", która recytowała wiersz "Zosia i jej mopsy" oraz Kornelia Dąbkowska z grupy "Motyle" recytując wiersz "Ogródek" Występ dziewczynek zachwycił jury. Kornelia zajęła II miejsce w w/w konkursie. Za przepiękny występ otrzymała dyplom, grę "Pingwiny z Madagaskaru" oraz książeczkę "Miś Puchatek". Natomiast w przedszkolu ze specjalnymi gratulacjami od Pani Dyrektor otrzymała dodatkowo książkę "Mały poczet królów dla dzieci".
Bardzo gratulujemy występu, jesteśmy z was bardzo dumni. Gratulujemy także rodzicom i dziękujemy. Życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy również wychowawczyniom Pani Barbarze Jagielskiej oraz Pani Marzenie Jabłońskiej za wspaniałe przygotowanie dziewczynek.
Dodane przez Danka N dnia marzec 31 2015 09:49:17 0 Komentarzy ˇ 10 Czytań Drukuj
XII Przegląd Twórczości Ludowej WIELKANOC 2015
Dzieci z grupy "Sowy" :Jakub Bejgier, Nikodem Dąbrowski, Lena Dombrowska, Natalia Godlewska i "Motyle": Jagoda Procka oraz Iga Świtalska wzięły udział w XII Przeglądzie Twórczości Ludowej WIELKANOC 2015 w kategorii najmłodszej "Baranek wielkanocny". Organizatorem przeglądu był Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu, współorganizatorami przedsięwzięcia były Parafie pw. Św. Katarzyny w Golubiu i Dobrzyniu.
Prace były przepiękne, dzieci otrzymały dyplomy za udział w/w przeglądzie oraz sympatycznego zająca wielkanocnego. Natomiast w przedszkolu od Pani Dyrektor ze specjalnymi gratulacjami i podziękowaniami otrzymały książeczki "Mały poczet królów dla dzieci".
W imieniu Domu Kultury zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawionych prac , które będzie można podziwiać do 17 kwietnia 2015 r.

Dodane przez Danka N dnia marzec 31 2015 09:47:41 0 Komentarzy ˇ 11 Czytań Drukuj
Świąteczne życzenia


Życzymy wszystkim dzieciom,

ich rodzicom oraz pracownikom,

współpracownikom

i przyjaciołom

radosnych

Świąt Wielkanocnych

Dodane przez GosiaM dnia marzec 30 2015 17:19:27 0 Komentarzy ˇ 9 Czytań Drukuj
XII edycja programu „Dnia Przedsiębiorczości”
W związku z XII edycją programu "Dnia Przedsiębiorczości" nad którą honorowy patronat sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski w dniu 25 marca 2015 roku gościliśmy w naszym Przedszkolu na jednodniowej praktyce trzy uczennice z Zespołu Szkół Nr 2 oraz cztery uczennice z Zespołu Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny z Golubia Dobrzynia.
Celem programu było podzielenie się z uczennicami naszą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Podczas pobytu młodzież mogła pozyskać informacje o umiejętnościach a także o predyspozycjach niezbędnych do wykonywania zawodu nauczyciela w przedszkolu.
Bardzo dziękujemy, że przekazując uczennice do naszej placówki mogliśmy włączyć się do w/w akcji, jest nam miło, że dziewczyny włączyły się chętnie do zajęć i zabaw z dziećmi, które sprawiły im na pewno wiele radości.

Dodane przez Danka N dnia marzec 25 2015 12:05:32 0 Komentarzy ˇ 13 Czytań Drukuj
Powitanie wiosny czyli kolorowy przemarsz
20 marca

wszystkie grupy z naszego przedszkola wyruszyły na powitanie wiosny i wiosennego słońca. Dzieci wyglądały tak kolorowo i uroczo, że zachwyciły swoim wyglądem p. v-ce burmistrza. Pan v-ce burmistrz Michał Piotrowicz postanowił przybyć po godzinie do przedszkola wraz z p. Danutą Malecką - wiceprzewodniczącą Rady Miasta, by sprawdzić, czy dzieci nadal mają takie radosne miny, wszak słońce spłatało nam psikusa i zabawiło się akurat w porze przemarszu w chowanego. Na wszelki wypadek przyniósł dzieciom słodki poczęstunek, by poprawić im humory.
Na szczęście okazało się , że słońce już wróciło na swoje miejsce a dzieciom dopisywał dobry nastrój, jednak słodkościami nikt nie pogardził. Dziękujemy.
Dodane przez GosiaM dnia marzec 20 2015 17:17:23 0 Komentarzy ˇ 15 Czytań Drukuj
Strona 1 z 53 1 2 3 4 > >>
Sześciolatki w szkole
Sześciolatki w szkole

Włączamy się...
Zbiórka nakrętek

To im pomagamy

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 70
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Magda24M
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

GosiaM
20/01/2015 13:32
To prawda, to nie jest komfortowa sytuacja, proponuję poruszyć tę sprawę na zebraniu z rodzicami

balbinka
19/01/2015 22:08
Cy nie zastanawiają się państwo że to niezręczna sytuacja dla kadry przedszkola i dzieci.

balbinka
19/01/2015 22:05
Witam. Ciekawi mnie co sądzicie o zapraszaniu na urodziny dziecka dziwi mnie trochę fakt iż zapraszanie na imprezkę urodzinową odbywa się w przedszkolu.Czy nie zastanawiają się państwo że to niezrecz

GosiaM
25/07/2012 09:29
Dziękuję serdecznie za pomoc smiley

GosiaM
25/05/2010 21:30
Witaj ewelina, czy masz na myśli występy podczas pikniku? Nasze dzieci są zresztą wszystkie takie- prawda smiley

ewelina
25/05/2010 14:57
no witam te dzieciaki są rewelacyjne pozdrawiam

GosiaM
04/05/2010 19:16
Witamy nowego użytkownika smiley

GosiaM
02/03/2009 18:54
Aktualna KARTA ZGŁOSZENIA dziecka do przedszkola dostępna na stronie smiley Format pliku pdf

GosiaM
09/01/2009 19:50
Witamy smiley

GosiaM
18/12/2008 19:31
Witamy serdecznie pierwszego odważnego, miło nam . Zapraszamy do Księgi gości smiley.

Archiwum
 z-Mood Theme by zszywak Powered by PHP-Fusion v6.01.19 Š 2003-2004 1335479 Unikalnych wizyt